OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU 03.12.2017

1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom WŁOCIN KOLONIA OD P. ŻÓRAWSKICH DO LASU. Za tydzień proszę o posprzątanie mieszkańców miejscowośc

WŁOCIN KOLONIA OD P. WIECZORKÓW DO P. MROWIŃSKICH.

2.  Roraty w tygodniu codziennie o godzinie 18.00. Zapraszamy Dzieci z Rodzicami.

3. REKOLEKCJE ADWENTOWE. Od Środy do Piątku Słowo Boże głosił będzie ks. Piotr Kuświk. Zakończenie Rekolekcji w Piątek Uroczystością Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Tego dnia pół godziny przed każdą Mszą świętą okazja do Spowiedzi świętej.

Na godzinę 18.00 Zapraszamy Dzieci I Komunijne z Rodzicami. Na Mszy świętej Wręczymy dzieciom Różańce i świece.

4. Od dziś w Zakrystii do nabycia świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Zapraszamy.

5. Zbiórka dla GABRYSI. W II Niedzielę Adwentu gościć będziemy w naszej Wspólnocie nauczycieli ze Szkoły, którzy zbierać będą środki na leczenie 9 letniej Gabrysi. Prosimy o pomoc.

6. Wyjazd Scholi Parafialnej na Warsztaty muzyczne do Kożmina w Sobotę o godzinie 6.30. Zbieramy się przy Probostwie.

7. Serdecznie dziękujemy Panom z Sołectw Wrząca i Stok Polski za wykonaną pracę, przy porządkowaniu terenu parafialnego.

ks. Ryszard Krakowski