OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  I Niedziela ADWENTU. 01 GRUDNIA 2019.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE.  I Niedziela ADWENTU. 01 GRUDNIA 2019.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 I Niedziela ADWENTU.

01 GRUDNIA 2019

  1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości: PIEGONISKO. Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: STOK POLSKI ZA SZKOŁĄ.
  2. Roraty codziennie na Mszy świętej wieczornej zapraszamy dzieci w Poniedziałek- Środę i Piątek.
  3. Spotkanie Rady Parafialnej i osób zaangażowanych w zbiórkę środków na ogrzewanie Kościoła w Środę o 18. Zapraszamy. Spotkanie dotyczy bieżących spraw z życia Parafii. Na spotkaniu będzie można również odebrać Opłatki wigilijne.
  4. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii odbędą się w dniach od 6 do 8 Grudnia. Tak jak wcześniej zapraszamy do udziału w 72 godzinnej Adoracji Najświętszego Sakramentu z modlitwą Różańcową. Plan czuwania zamieszczony jest na tablicy przy wejściu do Kościoła. Zapraszamy do organizowania minimum 5 osobowych grup, najlepiej rodzinnych.
  5. ZAPRASZAMY NA:

SPOTKANIE SCHOLI I PRÓBA PRZED KONCERTEM KOLĘD w Sobotę o godzinie 10.00 na Probostwie.

– KS. LESZEK ZAPRASZA WSZYSTKICH MINISTRANTÓW NA SPOTKANIE FORMACYJNE I PRZYGOTOWANIE DO UROCZYSTEJ MSZY ŚW. ODPUSTOWEJ  W CZWARTEK  5 GRUDNIA NA GODZINĘ 18.00 . POCZĄTEK SPOTKANIA W KOŚCIELE.

-ZAPRASZAMY MŁODZIEŻ NA SPOTKANIA WSPÓLNOTY MŁODZIEŻOWEJ  W SOBOTĘ OD GODZINY 19,00 -21,00 NA STARE PROBOSTWO.

– POŚWIECENIE MEDALIKÓW DLA DZIECI KOMUNIJNYCH ZA TYDZIEŃ NA SUMIE ODPUSTOWEJ O GODZINIE 12.00.

  1. Siostry Zakonne ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Krzyża – PODZIĘKOWANIA.
  2. Plan REKOLEKCJI: (Oddzielna kartka). 8. Po Rekolekcjach rozpoczniemy wspólnie sprzątanie Cmentarza parafialnego.
  3. Od następnej Niedzieli w Zakrystii do nabycia będą świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom z Caritas. 10. w naszym Kościele dzisiaj można zobaczyć wystawę poplenerową i kilka obrazów przedstawiających nasza Parafię. Zapraszamy.

WSZYSTKIM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENINY,            JUBILEUSZE SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA.                                                                                                            Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  

BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print