OGŁOSZENIA PARAFIALNE.9 SIERPNIA 2020.

9 SIERPNIA 2020

1.Bóg zapłać mieszkańcom miejscowości: TRZCINKA . Za posprzątanie

naszego Kościoła i kwiaty. Bardzo prosimy o posprzątania Kościoła w najbliższy

Czwartek, lub Piątek mieszkańców miejscowości: PIPIE.

2.     Uprzejmie prosimy o zakładanie maseczek na czas udziału w Mszy świętej                           i Nabożeństwach.

3.     15 Sierpnia 2020 w naszej Parafii przeżywać będziemy odpust Wniebowzięcia NMP. Już dzisiaj zapraszamy Strażaków, Asysty, Scholę Magnificat, Ministrantów              do wzięcia udziału Sumie Parafialnej o godzinie 12.00. Ten dzień to również nasze Dożynki Parafialne. Po Sumie odpustowej zapraszam serdecznie na uroczyste Spotkanie Starostów Dożynkowych i Kapłanów naszego Dekanatu.

4.     16 Sierpnia w naszej Parafii będą miały miejsce piękne wydarzenia, ponieważ o 11.30 poświęcimy we Wrzącej Łapigroszu pięknie odrestaurowaną Kapliczkę przydrożną, natomiast w miejscowości Kurek o 15.00, poświęcimy tablicę upamiętniającą Żołnierza AK KWP, Antoniego Chowańskiego.

5.     12 Sierpnia w Środę od godziny 19.00 do 20.00 Zapraszamy na godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy.

6.     13 Sierpnia zapraszamy po wieczornej Mszy świętej na Różaniec Fatimski.

7.     W Czwartek rozpoczniemy 72 godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu. Tym razem nie ustalamy grafiku godzin. Każda Rodzina wybiera sobie dogodna dla siebie godzinę. Jest Sierpień, Adorację w tym roku ofiarujemy o łaskę uzdrowienia dla osób uzależnionych. Po Zakończeniu modlitwy prosimy o zdezynfekowanie ławek.

ZAPRASZAMY:

·        Próba Scholi Magnificat w  Czwartek o 18.30.

·        Spotkanie Ministrantów przygotowujące do Uroczystości Odpustowej w Czwartek       o godzinie…………….

·        Zapraszamy codziennie na Adorację  Najświętszego Sakramentu od Poniedziałku do Soboty w godzinach od 7.30 do 18.30, w Niedzielę od 7.30 do 17.00.

ZAPOWIEDZI:

1. Mateusz Eryk Salamon/ St. Wolnego/Parafia Gruszczyce.

Kamila Sztuder/ St. Wolnego/ Parafia Gruszczyce./2/

2. Tomczyk Albert/ St. Wolnego/ Parafia Czajków.

Przybyłek Marzena/ St. Wolnego/. Parafia Wojków./2/

3. Mateusz Figas/ St. Wolnego/ Parafia Wojków

Paulina Majtas/ St. Wonego/ Parafia Goliszew./1/

4. Patryk Matuszkiewicz/ St. Wolnego/ Parafia Błaszki

Sylwia Mikolajczyk/ St. Wolnego/Parafia Wojków.

Kto zna przeszkody, które uniemożliwiają zawarcie tego Związku, w sumieniu zobowiązany jest powiadomić Proboszcza miejsca.

Wszystkim którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny bądź imieniny składamy Życzenia Błogosławieństwa Bożego. Zdrowaś Maryjo…

Z darem modlitwy.

ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.