OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 27 WRZEŚNIA 2020. XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

27 WRZEŚNIA 2020

 Bóg zapłać mieszkańcom miejscowości: STOK POLSKI WIEŚ za posprzątanie  naszego Kościoła i kwiaty. Kościół sprzątały: Aneta Kosatka, Wiesława Sowiżdżał, Ksawery i Jakub Jeziorski, Anna Molka, Zofia Poniszewska, Magdalena Plichta.  Bardzo prosimy o posprzątania Kościoła w najbliższa Sobotę mieszkańców miejscowości: GRZYMACZEW KOLONIA.

1.     Zapraszam na Spotkanie Rady Parafialnej we Wtorek na godzinę 19.00. Celem spotkania będzie przygotowanie Parafii do wizytacji Biskupiej, oraz  omówienie  planów dotyczących odnowienia Ołtarza Głównego naszego Kościoła i Prezbiterium.

2.     W Środę zapraszam na Mszę świętą o godzinie 18.00, wszystkie osoby należące do Róż różańcowych. Po Mszy świętej zapraszam na spotkanie na Probostwie.

3.     Serdecznie Zapraszam również na spotkanie, wszystkie osoby zrzeszone w Katolickim Stowarzyszeniu RODZINA. Spotkanie odbędzie się w Czwartek o godzinie 19.00.

4.     DZISIAJ PO MSZY świętej o godzinie 16,00 odbędzie się spotkanie Rodziców Dzieci obecnych klas 3, które będą się przygotowywać do I Komunii świętej w tym roku szkolnym. W Niedzielę za tydzień czyli 4 Października na Mszy świętej o godzinie 10.00 poświęcimy Dzieciom I Komunijnym Różańce święte.

5.     Spotkanie Młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania  wszystkich grup odbędzie się w Piątek 2 Października w naszym Kościele parafialnym o godzinie 19.00. 

7.     Próba Scholi Magnificat w Sobotę o godzinie 11.00.

8. Przed nami miesiąc Październik. Zapraszamy serdecznie do udziału w Nabożeństwach Różańcowych. W ciągu tygodnia o 17.30 a w Niedzielę o godzinie 11.30.

9. ODWIEDZINY CHORYCH ODBĘDĄ SIĘ TRADYCYJNE W SOBOTĘ od 9.00 do około 12.00.

Mają zamiar zawrzeć Sakramentalny związek Małżeński: 

MARTA OSIEWALSKA/ STANU WOLNEGO/ PARAFIA WOJKÓW

DANIEL MALINOWSKI/ PARAFIA BRZEZINY./ZAPOW. I/.

Kto zna przeszkody w sumieniu zobowiązany jest powiadomić Proboszcza miejsca. 

 Uprzejmie prosimy o zakładanie maseczek na czas udziału w Mszy świętej i Nabożeństwach

 

Z darem modlitwy. ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

print