OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 25 PAŹDZIERNIKA 2020.

25 PAŹDZIERNIKA 2020

1.     Bóg zapłać mieszkańcom miejscowości NIEDOŃ WIEŚ  za posprzątanie  naszego Kościoła i kwiaty.  Bardzo prosimy o posprzątania Kościoła w najbliższa Sobotę mieszkańców miejscowości: JASIONNA.

2.     W Poniedziałek gościć będziemy  w naszej Parafii diecezjalną Telewizję Józef i Radio Rodzina. Zapraszamy Na Mszę świętą Wszystkie osoby należące do Kół Różańcowych, Stowarzyszenia Rodzina, Radę Parafialną, przedstawicieli wszystkich OSP naszej Parafii, osoby zaangażowane w zbiórkę Środków na ogrzewanie Kościoła, Scholę Parafialną wraz z Rodzicami, Ministrantów wraz z Rodzicami, Wspólnotę Młodzieżową i wszystkich, którzy chcą modlić się na nasza Parafię.  Msza święta będzie transmitowana na żywo. Podczas Mszy można będzie złożyć ofiarę na utrzymanie i działalność Diecezjalnej Telewizji Józef i Radia Rodzina.

3.     W najbliższą Środę będzie miała miejsce wizytacja Biskupia Parafii połączona             z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania.

14.15 Nawiedzenie cmentarza.

15.00 Nabożeństwo w kaplicy Fajum i poświecenie nowego dachu.

16.00 Spotkanie z przedstawicielami Parafii.

17.00 Msza święta.

4.     Słowa ogromnej wdzięczności kieruje do Panów, którzy w minionym tygodniu pomagali bezinteresownie naszej Parafii. W imieniu całej Parafii składam serdeczne Bóg Zapłać.

5.     Przed Nami Uroczystość Wszystkich świętych. Z racji obostrzeń sanitarnych nie możemy na Cmentarzu odprawić Mszy świętej, Procesji ani nawet Różańca. Msze święte, Różaniec z wypominkami w tym dniu sprawowane będą w Kościele parafialnym. Zapraszamy na godzinę 8.00/10.00/Fajum 10.00/12.00/16.00/18/00.

19.00 Różaniec z Wypominkami jednorazowymi.

6. Aby uniknąć w oktawie modlitw za zmarłych przekroczenie przepisów       Sanitarnych, proponujemy, aby każdy kto chce prosić o modlitwę za   bliskich zmarłych, wybrał sobie dzień. Odpowiednie karteczki znajdziemy  na stolikach pod chórem. Wypominki w Oktawie zawsze o 17.30.

PROSIMY O ZAKŁADANIE MASECZEK NA CZAS UDZIAŁU W MSZY ŚWIĘTEJ I NABOŻEŃSTWACH, ORAZ DEZYNFEKOWANIE RĄK PRZY WCHODZENIU I WYCHODZENIU Z KOŚCIOŁA.

Z darem modlitwy. ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.