OGŁOSZENIA PARAFIALNE. 06 WRZEŚNIA 2020. XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA.

06 WRZEŚNIA 2020

1.    Bóg zapłać mieszkańcom miejscowości: PIEGONISKO . Za posprzątanie

naszego Kościoła i kwiaty. Bardzo prosimy o posprzątania Kościoła

w najbliższa Sobotę mieszkańców miejscowości: STOK POLSKI, GROBELKA I

POLESIE.

2.    Uprzejmie prosimy o zakładanie maseczek na czas udziału w Mszy świętej                           i Nabożeństwach.

3.    Przypominam, że Uroczystość I Komunii świętej w naszej Parafii będzie miała miejsce 13 Września o 11.30. Spotkania w tym tygodniu odbędą się     w Środę i Czwartek o 18.30, oraz w  Piątek o godzinie 18.00. Zapraszamy Dzieci i Rodziców.

Spowiedź święta i ostatnia próba przed I Komunią będzie miała miejsce     w Piątek 11 Września o godzinie 18.00. Zapraszamy.

4.    W II Środę miesiąca czyli 9 września od 20.00 do 21.00 Adoracja w ciszy. Serdecznie zapraszamy.

5.    Od Poniedziałku do Czwartku będę na Rekolekcjach Kapłańskich,  z wszelkimi koniecznymi do załatwienia  sprawami proszę zwracać się do ks. Wikariusza Leszka.

Spotkanie Młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania odbędzie się we Wtorek po wieczornej Mszy świętej.

Ksiądz Leszek zaprasza na Spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej w Sobotę     o stałej porze.

ZAPRASZAMY:

·       Próba Scholi Magnificat w Sobotę o godzinie 11.00.

Mają zamiar zawrzeć Sakramentalny związek Małżeński:

1.    Radosław Marcin Mikołajczyk/ st. Wolnego/ Parafia Gruszczyce.

Patrycja Róża Kolińska/ st. Wolnego/ Parafia Wojków.

2. Patryk Dominik Matuszkiewicz/ st. Wolnego/ Parafia Błaszki

Sylwia Magdalena Mikołajczyk/ St. Wolnego/ Parafia Wojków.

3. Emil Wysota/ st. wolnego/ Parafia Wojków.

Dominika Angelika Tokarek/ st. Wolnego/ Parafia Wojków.

Kto zna przeszkody w sumieniu zobowiązany jest powiadomić Proboszcza miejsca.

Wszystkim którzy obchodzą w tym tygodniu swoje urodziny bądź imieniny składamy Życzenia Błogosławieństwa Bożego. Zdrowaś Maryjo…

Z darem modlitwy. ks. Ryszard Krakowski – Proboszcz Parafii.