NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA.

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: PIEGONISKO .                                     W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: STOK POLSKI, GROBELKA I POLESIE.

1. Przed nami miesiąc Maj. Nabożeństwa Majowe odbywać się będą bezpośredni po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy do udziału w tych pięknych Nabożeństwach. Gratulujemy tym, którzy podjęli się przyozdobienia przydrożnych Kapliczek.
  2. W tym tygodniu I Piątek Miesiąca przypada w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Okazja do Spowiedzi pół godziny przed Każdą Mszą świętą. Zapraszamy również do udziału w Nabożeństwie I Soboty Miesiąca to Nabożeństwie wynagradzającym i Różańcu Fatimskim. Tego dnia modlić będziemy się za Dzieci I Komunijne i Ich Rodziców. Zapraszam.
  3. We Wtorek o 17.30 zapraszam na Spotkanie Dzieci I Komunijne i Rodziców w Kaplicy Fajum.
  4. PIELGRZYMKA DO GIETRZWŁADU odbędzie się w dniach 25 – 26 MAJA 2019. W programie:

25 Maja (Sobota).
Gierzwałd – Msza święta, pobyt w Sanktuarium.

Przejazd do Olsztyna, zwiedzanie miasta

Nocleg w Pensjonacie „U Renaty” w Reszlu (k. Świętej Lipki)

26 Maja (Niedziela)

Msza święta w Świętej Lipce – Koncert organowy w Świętej Lipce.

Kętrzyn – zwiedzanie byłej kwatery Hitlera.

Mikołajki – wycieczka statkiem, lub łodziami.

Około  21:00 przyjazd do Wojkowa

Koszt Wyjazdu to 320 zł. Zapraszamy do udziału szczegóły w Zakrystii.

1. Ministranci naszej Parafii rozegrali wczoraj mecz Piłki Nożnej z Ministrantami z Brzezin i wygrali go 12:4. Gratulujemy. Dziękujemy Księżom Parafii Brzeziny, za Zaproszenie                      i gościnność.
  2. Bóg Zapłać Panu Markowi Molce, Markowi Urbanowi, Sylwestrowi Łakomiakowi, Norbertowi Ciumkowi, Cezaremu Kołoszczykowi, za bezinteresowne uprawienie ziemi przy Kościele i obsianie jej trawą.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

ALLELUJA!