EDK Wojków 2019!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Tym pozdrowieniem powitałam uczestników EDK Wojków 2019 po zakończeniu Mszy Św. Rozpoczynającej Ekstremalną Drogę Krzyżową w Wojkowie.

Nie najlepiej radzę sobie z wystąpieniami publicznymi, dlatego nie powiedziałam wszystkiego co chciałam, a co równie jest ważne.

PODZIĘKOWANIA!

Chciałabym bardzo podziękować ks. Proboszczowi Ryszardowi za opiekę duchową nad całym wydarzeniem oraz motywację do działania. Gdyby nie Nasz Proboszcz nie podjęłabym się funkcji bycia Liderem EDK Wojków, choć już od dawna chciałam stworzyć rejon Wojków.

Dziękuję również Weronice Gołąbek bez której EDK Wojków nie odbyłoby się. Dziękuję Aleksandrze Kwiatkowskiej, Ewelinie Kosatka, Julii Ciumek i Klaudii Wojdzie za pomoc przy tworzeniu i sprawdzaniu trasy oraz sprzedawaniu pakietów.  Dziękuję także grupie Opiekunów Wczasorekolekcji z Osobami Niepłenosprawnymi, którzy pomogli nagłośnić EDK w internecie.

Dziękuję Damianowi Bartoszkowki, za stworzenie klipu promującego Ekstremalną Drogę Krzyżową 2019 na całym świecie. Dziękuję każdej osobie, która pomogła w tworzeniu klipu.

Dziękuję także całemu sztabowi odpowiedzialnemu za EDK. Wkładacie w ten projekt ogrom pracy, żeby ludzie w każdym miejscu na świecie mogli bez problemu stworzyć swój rejon. DZIĘKUJEMY.

Dziękuję każdej osobie, która wspierała Nas dobrym słowem i modlitwą.

Na koniec dziękuję w szczególności wszystkim Uczestnikom Ekstremalnej Drogi Krzyżowej 2019,  było Nas ponad 150 osób w tym  3 Ekstremalnych Księży: ks. Ryszard Krakowski, ks. Rafał Wawrzyniak, ks. Andrzej Szulc. Dziękuję za obecność i gratuluję odwagi!

 

Życzę Wszystkim Błogosławionego WIELKIEGO TYGODNIA!

Lider rejonu Wojków

Katarzyna Salamon

print