XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

11.11.2018 do 18.11.2018

1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości NIEDOŃ, WIERCIN, DWOREK, POGOŃ .W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: NIEDOŃ EMILIANÓW.

1. Dzisiaj 11 listopada obchodzimy 100 lecie odzyskania przez naszą Ojczyznę Polskę niepodległości. Bądźmy razem i uczcijmy pamięć wszystkich Polaków, których mądrość  i ofiara życia doprowadziły od odzyskania niepodległości naszej ojczyzny Polski.
    • 00 Eucharystia dziękczynna w intencji Ojczyzny.
    • Program artystyczny przygotowany przez Wychowawców i dzieci S.P w Trzcince i Jasionnej.
    • Spotkanie przy ognisku. ZAPRASZAMY!

Zachęcamy do udziału w tej pięknej uroczystości.

1. W minionym tygodniu zostały wycięte na cmentarzu parafialnym 12 drzew. Dzisiejsza taca z Mszy świętej przeznaczona jest na pokrycie kosztów tej pracy. Bardzo proszę o pomoc w posprzątaniu ściętych drzew mieszkańców następujących miejscowości:

Włocin, Wojków, Wrząca, Jasionna, Stok Polski, Grzymaczew, Trzcinka.

1. Organizujemy parafialną Pielgrzymkę do Medjugorje. Zapisy od 1 Grudnia. Szczegóły na naszej stronie parafialnej.
    2. Próba Scholi Magnificat w Sobotę o godzinie 11.00. Obecność obowiązkowa, ponieważ przygotowujemy się udziału w przeglądzie Chórów i Zespołów śpiewaczych w Sokolnikach.
    3. W tym tygodniu będę na urlopie. Wszelkie sprawy dotyczące życia Parafii proszę kierować do ks. Prefekta Pawła Brylaka.

Ks. Ryszard Krakowski

Proboszcz Parafii