Ogłoszenia

 • OGŁOSZENIA PARAFIALNE WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE. 2018

  OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE.

   2018

  1.Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom miejscowości: JASIONNA. Kościół sprzątały: Beata Wit, Renata Statkiewicz, Julita Kurowska, Kasia Owczarek, Magda Owczarek, Ania Owczarek, Ewa Barańska, Kinga i Michał Barańscy, Marzena Jakubowska, Teresa Owczarek, Ewa Dobraszczyk. Za tydzień w Sobotę o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: BOREK.

  1. Nabożeństwa Majowe odprawiane będą codziennie na zakończenie Mszy świętej wieczornej.
  2. Pielgrzymka do Częstochowy na Jasną Górę 19 Maja 2018. Wyjazd o godzinie 7.30. Zapraszamy i prosimy o punktualność.
  3. W Niedzielę 20 Maja po Mszy świętej o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie członków, Wolontariuszy i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Rodzina w związku z organizacją Wczaso-rekolekcji 2018.
  4. Słowa uznania i wdzięczności, dla osób które pracowały przy Parafii w minionym tygodniu.
  5. Mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby:                                       I. JAKUB WOJTERA/ Kawaler/ zam. Niedoń i                                                                                   KATARZYNA WIERUCKA /Panna/ zam. Wrząca.- Zapowiedź II.                                                                        II. KONRAD JARCZEWSKI/ kawaler. zam. Wróblew.
   JADWIGA SIBIŃSKA/ panna. zam. Włocin Kolonia. – Zapowiedź I.

   Kto zna przeszkody, które uniemożliwiają zawarcia tego Małżeństwa, jest w sumieniu zobowiązany powiadomić Proboszcza miejsca.

  6. Zapraszam na I Spotkanie związane z organizacją przy naszej Parafii Zlotu Motocyklowego SALVE 2018. Zapraszam przedstawicieli wszystkich Sołectw i Stowarzyszeń. Spotkanie odbędzie się w Piątek po wieczornej Mszy świętej około godziny 19.00.  
  7. Serdecznie dziękujemy Mieszkańcom Niedonia i Niedonia Emilianowa, za odnowienie bramy wejściowej, na cmentarz parafialny. Bóg Zapłać.

   KALENDARZ LITURGICZNY:

  • 13 maja wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Dzisiaj po każdej Mszy świętej, odmawiamy dziesiątkę Różańca w intencji naszej Parafii szczególnie dzieci I Komunijnych i Ich Rodzin.
  • 20 maja przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  • Jutro święto NMP Matki Kościoła.
  • W Czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego Kapłana.
  • W Sobotę 26 Maja Dzień Matki. Tego dnia wspominamy św. Filipa Neri.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

Archiwum ogłoszeń