XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

10 Listopada 2019

1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i kwiaty mieszkańcom miejscowości GRABOSTAW. Kościół sprzątały.(…) W Sobotę prosimy o posprzątanie Świątyni mieszkańców miejscowości: PIEGONISKO.
    2. Prosimy o uszanowanie świętego miejsca jakim jest cmentarz i zabieranie śmieci do koszy, które mamy w swoich domach.
    3. Przy wyjściu z Kościoła znajdują się karteczki na które można wpisywać wypominki. Ofiara za roczne wypominki od jednej osoby, to równowartość ofiary za Mszę świętą.
    4. 11 Listopada o godzinie 16.00 zapraszamy na Ognisko Patriotyczne, które rozpoczniemy Msza świętą w intencji Ojczyzny udziałem Orkiestry dętej ze Stawu. Zapraszamy na to spotkanie wszystkie zastępy OSP z naszej Parafii. Przed błogosławieństwem Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Bernadetty Soubirous z Trzcinki i Jasionnej przedstawią program artystyczny. Po Mszy świętej spotkamy się przy ognisku przy akompaniamencie pieśni patriotycznych.
    5. W Środę od 20.00 do 21.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w Kościele. Zapraszamy.
    6. W najbliższy Czwartek o godzinie 19.00 Spotkanie wspólnoty ‘Margaretka’ modlącej się za Kapłanów w Kaplicy św. Brata Alberta.
    7. Zapraszamy na:– ks. Leszek zaprasza na wyjazd 1- dniowy  do Berlina na jarmark bożonarodzeniowy oraz zwiedzanie miasta w dniu 30 listopada, koszt 170 zł .pozostało kilkanaście ostatnich miejsc. Szczegółowe informacje na stoliczku pod chórem oraz   u ks. Leszka.

– Spotkanie Wspólnoty Młodzieżowej w Sobotę od godziny 19.00 do 21.00 na Wikariacie.

1. Przypominamy o trwającej zbiórce środków na ogrzewanie Kościoła. Spotkanie organizacyjne w Środę 20 LISTOPADA  na Probostwie.

WSZYSTKIM, KTÓRZY W TYM TYGODNIU PRZEŻYWAJĄ SWOJE URODZINY IMIENINY SKŁADAMY NAJLEPSZE ŻYCZENIA.

Zdrowaś Maryjo…

ŻYCZYMY WSZYSTKIM  BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

Archiwum ogłoszeń