OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA ŚW. RODZINY 2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA ŚW. RODZINY 2017

Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła i piękne stroiki świąteczne, mieszkańcom: ROŻENEK.: Wiesława Harędarz, Anna Wiertelak, Kamila Woźniak, Barbara Golas, Katarzyna Golas, Joanna Kądzielska, Magdalena Gąsiorowska, Weronika Gąsiorowska.

  1. Za tydzień o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości:
  2. Przed nami I Piątek Miesiąca. Spowiedź święta od godziny 16.00 do 17.00.

Spowiedź w Kaplicy Fajum od godziny 18.30 do 19.00.

  1. 1 dnia stycznia Uroczystość Maryi świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte tego dnia o godzinie: 10.00/12.00/16.00.
  2. 6 Stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego – TRZECH KRÓLI.                                Msze święte tego dnia, o godzinie: 8.00/10.00/12.00/16.00.
  3. PLAN KOLĘDY:

WTOREK 02.01.2018                                                                                                                                                       POGOŃ, DWOREK, WIERCIN, PLUSKOTA I KUREK, ORAZ PIEGONISKO WIEŚ.                                     O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Panów Sylwestra Plichtę i Zdzisława Figasa. O odwiezienie prosimy Pana Jana Grzympę. 

ŚRODA 03.01.2018                                                                                                                                                    GRZYMACZEW WIEŚ I GRZYMACZEW KOLONIA.                                                                                                    O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Panów:                                                                                                          Krzysztofa Wągrowskiego i Romana  Niedźwiedzkiego.                                                                                             O odwiezienie prosimy Panów: Grzegorza Pawlika i Tadeusza Zakrzewskiego. 

CZWARTEK 04.01.2018                                                                                                                                                             WRZĄCA WIEŚ. Dwóch kapłanów.                                                                                                                                          Jeden od Pana Wieruckiego, drugi od Pana Tomaszewskiego.                                                                              O pojazd na godzinę 9.00 prosimy Pana: Kazimierza Sztudera.                                                                               O odwiezienie prosimy Pana Piotra Kolińskiego. 

PIĄTEK – I PIĄTEK MIESIĄCA.                                                                                                                                               BOREK. Dwóch Kaplanów.                                                                                                                                                              Jeden od Państwa Tylek a drugi od Państwa Kosatków.

W NIEDZIELĘ PO MSZY ŚWIĘTEJ O GODZINIE 12.00 BĘDZIEMY MOGLI ZOBACZYĆ JASEŁKA PRZYGOTOWANE, PRZEZ MŁODZIEŻ ZAANGAŻOWANĄ WE WCZASOREKOLEKCJE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.                      ZAPRASZAMY SERDECZNIE.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONEGO TYGODNIA.

Drukuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *