OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ADWENTU.

17-26.12.2017

1. Bóg zapłać za posprzątanie Kościoła mieszkańcom: WŁOCIN DROGA OD CHUDOBY. Za tydzień o posprzątanie Kościoła prosimy mieszkańców miejscowości: ROŻENNO I CHUDOBA.
  2. Bóg Zapłać Panom, którzy w ubiegły Wtorek wykonali ogromną pracę przy porządkowaniu terenu przykościelnego. Pracowało około 25 Mężczyzn, którym składam wielkie słowa uznania i podziękowania.
  3. Roraty w tygodniu codziennie o godzinie 18.00. Zapraszamy Dzieci z Rodzicami.
  1. W Zakrystii do nabycia świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Zapraszamy.
  1. W Czwartek na godzinę 18.00 zapraszam wszystkich Ministrantów na spotkanie przygotowujące Liturgię świąteczną.
  2. Proszę o pomoc w ubraniu choinek Młodzież i dorosłych.  Spotykamy się w Piątek o 18.00.
  3. Próba Scholi w ramach przygotowań do Świat i Koncertu, od Poniedziałku do Piątku od 19.00 do 20.00. Proszę Rodziców o pomoc w dowozie dzieci.
  4. W Wigilię Bożego Narodzenia Msze święte w naszej Parafii odprawiane będą:

KAPLICA FAJUM 22.00.

KOŚCIÓŁ PARAFIALNY 24.00.

1. ½ Ofiary z Pasterki na Fundusz Pro Familia. Cała ofiara z 26 Grudnia przeznaczona jest, na Seminarium duchowne.
  2. Schola muzyczna,  rozprowadza przed Kościołem świąteczne pierniki. Zebrane ofiary za słodkości, przeznaczymy na zakup strojów. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg Zapłać.

WSZYSTKIE INFORMACJE I PORZĄDEK NABOŻEŃSTW MOŻNA ZNALEŹĆ NA NASZEJ         PARAFIALNEJ STRONIE INTERNETOWEJ:                                                                             www.parafiawojkow.pl

WSZYSTKIM ŻYCZYMY OWOCNEGO PRZEŻYCIA KOLEJNEGO TYGODNIA ADWENTU.

ks. Ryszard Krakowski